• Aktualności
    • Strona startowa
    • Aktualności
    • Szkolenia
  • Archiwum
  • Zarząd Regionu
    • Prezydium
    • Delegaci na WZD
    • Skład
    • Komisja rewizyjna
    • Delegaci na KZD
  • Kontakt
  • Prawo
    • Przepisy
    • Prawnicy
    • Prawo związkowe
  • Forum
  • Multimedia
    • Stara galeria
    • Stare filmy
    • Nowa galeria
  • Historia
    • Historia w Regionie

16 października 2020r. piątek

Opublikowano: 16 październik 2020
Autor

Zapraszamy na uroczystości ku czci bł. ks. Jerzego, kapelana "Solidarność" oraz modlitwę ws. jego kanonizacji. Msza Św. w najbliższą niedziele w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Słupsku, godzina 12.30.

Niestety uroczystości w Bytowie zostały przesunięte na inny termin.

Przegrywamy z wirusem głównie na wlasne4 życzenie, ale te3z media, politycy i inne osoby nie ułatwiają zwycięstwa lecz wręcz przeciwnie. 

Trzymamy się jednak własnego "programu".

"Słupska „Solidarność” stawia na rozwój związku

Następny głos w naszej dyskusji na temat rozwoju związku zabrał Przewodniczący Organizacji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty w Smołdzinie kolega Andrzej Zlot

Popieram gorąco akcję naszego ZR odnośnie Rozwoju Związku poprzez pozyskiwanie nowych członków. Jestem przewodniczącym w swojej OZ od 1991r także na przestrzeni tylu lat widziałem jak pracownicy podchodzą do wstąpienia do związku i z przykrością stwierdzam, że z roku na rok jest coraz słabiej. Teraz jeszcze doszła pandemia i ludzie raczej nie za bardzo chcą rozmawiać na takie tematy jak wstąpienie do związku zawodowego. W naszej OZ jest na tę chwilę 16 osób na ogólna liczbę zatrudnionych 50. Pracuję obecnie nad dwoma osobami z gminy, które wyraziły chęć wstąpienia do „Solidarności „ z czego bardzo się cieszę. Nie jest łatwo w dzisiejszej sytuacji w której się znajdujemy podejmować takie działania, gdyż ludzie aktualnie unikają kontaktów i spotkań bezpośrednich. Trzeba chyba uzbroić się w cierpliwość i gdy skończy lub wyhamuję pandemia ruszyć z pełnym zaangażowaniem do pracy nad pozyskiwaniem nowych członków. Wszystkim związkowcom i ich rodzinom życzę dużo zdrowia w tych trudnych czasach."

  • « poprz.
  • nast. »

Wyszukaj

Solidarność
TySol
IPN
Grosik

Visitors Counter

515452
TodayToday51
YesterdayYesterday629
This_WeekThis_Week3573
This_MonthThis_Month10625
All_DaysAll_Days515452
CSS Valid | XHTML Valid | Top | + | - | reset | RTL | LTR
Copyright © Yougrids 2025 All rights reserved. Custom Design by Youjoomla.com
YJSimpleGrid Joomla! Templates Framework official website
Aktualności