Ukonstytuowała się Krajowa Komisja Rewizyjna NSZZ „Solidarność”

• środa, 15 Listopada 2023
  • Kraj

/ fot. Tadeusz Majchrowicz

Pierwsze posiedzenie Krajowej Komisji Rewizyjnej w nowej kadencji związkowej odbyło się dzisiaj w Spale.

W środę,15 listopada odbyło się pierwsze posiedzenie Krajowej Komisji Rewizyjnej NSZZ „Solidarność”, pod przewodnictwem Wojciecha Ilnickiego, przewodniczącego XXXI Krajowego Zjazdu Delegatów NSZZ „S”.

W czasie posiedzenia dokonano wyboru składu Komisji na nową kadencję związkową 2023-2028.

Przewodniczącą Komisji Rewizyjnej została wybrana ponownie Anna Kaurzel. Z kolei jej zastępcami zostali Marek Mazurek i Marek Wątorski.

Do zadań Krajowej Komisji Rewizyjnej należy kontrola nad Komisją Krajową i jej Prezydium w zakresie działalności finansowej, zgodności działania z postanowieniami Statutu i uchwał Krajowego Zjazdu Delegatów.

Źródło: tysol.pl