Szkolenie Organizatorów związkowych w Spale

• czwartek, 12 Września 2024
  • Regiony

fot. I.Stępień

W dniach 10.09.-11.09.2024 r., w ośrodku Savoy w Spale, pod czujnym okiem Zastępcy Przewodniczącego KK NSZZ „Solidarność” Macieja Kłosińskiego, spotkali się Organizatorzy związkowi z różnych regionów NSZZ „Solidarność”.

Wielu z nich na rzecz rozwoju Związku działa już od wielu lat. Wciąż jednak dołączają nowe osoby, które angażują się w rozwój NSZZ „Solidarność”.  W spotkaniu wzięło udział aż siedemnastu Organizatorów regionalnych, którzy mieli możliwość  podniesienia swoich kompetencji w ramach szkolenia „Warsztat organizatora – zrozumiale mówię, aktywnie słucham, właściwie odpowiadam”, które prowadziła doświadczona trenerka Biura Szkoleń Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, Maria Kościńska.

mp