Premie dla pracowników PeBeKa w Lubinie

• poniedziałek, 18 Września 2023
  • Branże

Logo OZ NSZZ "S" w PeBeKa SA / fot. fb NSZZ "S" w PeBeKa SA

1500 zł brutto – tyle, jak podają związki zawodowe działające w Przedsiębiorstwie Budowy Kopalń PeBeKa SA w Lubinie, wyniesie jednorazowa nagroda dla pracowników spółki.

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa z siedzibą w Lubinie jest spółką specjalizującą się w projektach górniczych, wiertniczych, tunelowych i infrastrukturalnych. „Zbudowaliśmy wszystkie 31 szybów dla polskich kopalni miedzi oraz 1168127 mbp podziemnych chodników i przekopów. Wykonaliśmy kilkadziesiąt tuneli – metra, kolejowych, drogowych i hydrotechnicznych” – informuje na swojej stronie internetowej.

„Zarząd Spółki częściowo przychylił się do naszego postulatu”

„Organizacja Zakładowa NSZZ Solidarność i Związek Zawodowy Pracowników Dołowych działające w Przedsiębiorstwie Budowy Kopalń PeBeKa SA w Lubinie informują, że na wczorajszym spotkaniu Zarząd Spółki częściowo przychylił się do naszego postulatu wypłaty jednorazowej nagrody dla pracowników w kwocie 1500 zł brutto dla pracownika. Wypłata nagrody nastąpi do dnia 30 września 2023 r.” – informują związki zawodowe działające w Przedsiębiorstwie Budowy Kopalń PeBeKa SA w Lubinie.

Przypomnijmy, w sierpniu tego roku związki zawodowe działające w przedsiębiorstwie zwróciły się do Zarządu z postulatem wypłaty dodatkowej nagrody pieniężnej w wysokości 3000 zł (trzy tysiące złotych) dla każdego pracownika Przedsiębiorstwa Budowy Kopalń PeBeKa SA.

Źródło: tysol.pl/NSZZ „S” w PeBeKa SA/nettg.pl/pebeka.pl