Prekonsultacje projektu rządowego programu pomocy przedsiębiorcom energochłonnym

• środa, 23 Listopada 2022
  • Branże

fot. pixabay

fot. pixabay

Związek zawodowy „Solidarność” otrzymał zaproszenie do prekonsultacji projektu rządowego programu „Pomoc dla sektorów energochłonnych związana z nagłymi wzrostami cen gazu ziemnego i energii elektrycznej” na 2022 r.
Program projektowany jest w oparciu o wytyczne Komisji Europejskiej pn. „Tymczasowe kryzysowe ramy środków pomocy państwa w celu wsparcia gospodarki po agresji Rosji wobec Ukrainy”. W ramach programu planowane jest wsparcie przedsiębiorstw energochłonnych z sektorów najbardziej narażonych na skutki rosnących cen energii i nośników energii.
Zapraszamy do zgłaszania propozycji zmian w projekcie.
Propozycje zmian zapisów w projekcie programu w ramach prekonsultacji można zgłaszać do piątku, 25 listopada, na adres michal.ciesielski@mrit.gov.pl
Proszę o przekazywanie uwag bezpośrednio do michal.ciesielski@mrit.gov.pl  oraz do wiadomości: branze@solidarnosc.org.pl; ekonom@solidarnosc.org.pl
Biuro Eksperckie Komisji Krajowej