Potrzebna pomoc dla Filipa. Chłopiec walczy z guzem mózgu!

• piątek, 02 Grudnia 2022
  • Regiony

fot. www.kawalek-nieba.pl

W sierpniu 2021 r. zdiagnozowano u Filipa guz mózgu (gwiaździak włosowatokomórkowy). Od tamtego czasu chłopiec przeszedł już 7 operacji: 5 związanych z wodogłowiem (ma obecnie dwie zastawki) i 2 związane z umniejszeniem guza. Rodzice Filipa i Solidarność w poznańskim oddziale GAZ-SYSTEM S.A. proszą o wsparcie na leczenie i rehabilitację Filipa.
– W głowie Filipa wciąż pozostała spora część guza, która nigdy nie zostanie usunięta, ze względu na złą lokalizację. Dlatego postanowiliśmy założyć dla niego fundację, która pomoże nam zabezpieczyć przyszłość Filipa. Jego leczenie, wizyty u specjalistów, badania, operacje i rehabilitacje – piszą rodzice dziecka.
Na leczenie i rehabilitację Filip potrzebuje ok. 85 000 złotych. Liczy się każda złotówka. Wesprzeć chłopca można wykonując przelew na leczenie i rehabilitację chłopca na stronie fundacji Kawałek Nieba”: www.kawalek-nieba.pl/filip-olchowy i na stronie fundacji SiePomaga: www.siepomaga.pl/filip-olchowy.
www.solidarnosc.poznan.pl