Michał Bartoszyński z medalem za wybitne osiągnięcia sportowe i propagowanie Solidarności

• poniedziałek, 05 Lutego 2024
  • Regiony

fot. Region Toruńsko-Włocławski NSZZ "Solidarność"

Michał Bartoszyński jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski w pływaniu zimowym

W siedzibie Oddziału Włocławek NSZZ Solidarność doszło do okolicznościowego spotkania wiceprzewodniczącego ZR Janusza Dębczyńskiego ze związkowcami z KM Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku – Łukaszem Zefertem i Michałem Bartoszyńskim, który jest mistrzem Polski w pływaniu w wodzie o temperaturze 2 stopni Celsjusza na dystansie 100m stylem dowolnym.

Michał Bartoszyński na zawodach Gdynia Winter Swimming CUP rozgrywanych 27-28 stycznia 2024 r. zdobył dodatkowo srebrny medal w sztafecie 4×25 m w stylu dowolnym.

Ponadto, w lutym 2023 roku podczas Mistrzostw Polski w pływaniu zimowym „Ice Cup Poland” w Ełku, związkowiec zdobył dwa brązowe medale na 50 metrów stylem motylkowym i dowolnym.

Medal Solidarności

– W imieniu ZR Toruńsko-Włocławskiego NSZZ „S” Janusz Dębczyński wręczył mistrzowi pamiątkowy medal 40-lecia powstania NSZZ „Solidarność” za wybitne osiągnięcia sportowe i propagowanie Solidarności. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naszemu dzielnemu koledze – przekazali związkowcy.

źródło: solidarnosc.org.pl/torun