Decyzja Prezydium KK nr 34/21 ws. rozwiązania umowy dzierżawy z dnia 16 czerwca 1999 r. zawartej z PPUH „Dekom” Sp. z o.o.

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” postanawia:

1. zawrzeć porozumienie z Przedsiębiorstwem Produkcyjno-Usługowo-Handlowym „Dekom” Sp. z o.o. w sprawie rozwiązania umowy dzierżawy zawartej 16 czerwca 1999 r. tak, by umowa wygasła z ostatnim dniem czerwca 2021 r. (projekt porozumienia w załączeniu);
  2. upoważnić:

1. Henryka Nakoniecznego – Członka Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”
    2. Bogdana Kubiaka – Zastępcę Przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”

do podpisania Porozumienia w przedmiotowej sprawie z Przedsiębiorstwem Produkcyjno-Usługowo-Handlowym „DEKOM” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku (80-855) przy ul. Wały Piastowskie 24.