Decyzja Prezydium KK nr 90/15 ws. zatwierdzenia wspólnej propozycji trzech central reprezentatywnych związków zawodowych ws. wzrostu wynagrodzeń w gospodarce narodowej, w tym w państwowej sferze budżetowej, minimalnego wynagrodzenia…

ws. zatwierdzenia wspólnej propozycjitrzech central reprezentatywnych związków zawodowych ws. wzrostu wynagrodzeń w gospodarce narodowej, w tym w państwowej sferze budżetowej, minimalnego wynagrodzenia za pracę oraz waloryzacji emerytur i rent z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych.

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” zatwierdza treść wystąpienia  trzech central reprezentatywnych związków zawodowych  w sprawie wzrostu w 2016 rokuwynagrodzeń w gospodarce narodowej, w tym w państwowej sferze budżetowej, minimalnego wynagrodzenia za pracę oraz waloryzacji emerytur i rent z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, będącego wypełnieniem mandatu przedstawicieli NSZZ „Solidarność”, w uzgodnieniach między centralami reprezentatywnych związków zawodowych.