UCHWAŁĄ KK nr 5/07 ws. karty rabatowej dla członków NSZZ „Solidarność”

1. Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” przystępuje do realizacji uchwały nr 12 XX KZD i w związku z tym postanawia wdrożyć Krajowy Program Karty Rabatowej. 2. Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” za podstawę działania przyjmuje Program „Grosik” realizowany przez Zarząd Regionu Podbeskidzie i przeznacza, na jego finansowanie środki z waloryzacji bazy Funduszu Wspierania Statutowych Zadań Związku.
3. Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” upoważnia Prezydium KK NSZZ „Solidarność” do podpisania umowy z Zarządem Regionu Podbeskidzie NSZZ „Solidarność” w celu przejęcia Programu „Grosik” na potrzeby NSZZ „Solidarność” oraz innych działań związanych z jego realizacją, w tym powierzenia realizacji Programu innemu podmiotowi będącemu własnością NSZZ „Solidarność”.