Decyzja Prezydium KK nr 93/24 ws. projektu „Kompetencje cyfrowe dla skarbników związkowych”

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” wyraża zgodę na opracowanie i złożenie projektu pod roboczym tytułem „Kompetencje cyfrowe dla skarbników związkowych”, w odpowiedzi na konkurs ogłoszony w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, nr. Naboru: FERS.04.05-IP.06-001/24.

Projekt będzie obejmował opracowanie profilu kompetencji cyfrowych skarbnika związkowego, analizę kompetencji cyfrowych skarbników, opracowanie a następnie realizacja szkoleń, ukierunkowanych na uzupełnienie zidentyfikowanej luki kompetencji.

Główne planowane działania:

• Opracowanie profilu kompetencji cyfrowych skarbnika związkowego;
  • Badanie rzeczywistych kompetencji cyfrowych skarbników związkowych;
  • Przygotowanie programu szkoleniowego zróżnicowanego w zakresie poziomu zaawansowania;
  • Realizacja szkoleń stacjonarnych i on-line;
  • Seminarium podsumowujące cykl szkoleń.

Planowany okres realizacji: 24 m-ce,  I.25 – XII.27; maksymalny budżet: 1,2 mln PLN.

Z ramienia Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” odpowiedzialni za realizację ww. projektu będą:

• Maciej Kłosiński – Zastępca Przewodniczącego KK NSZZ „Solidarność”
  • Jerzy Jaworski – Zastępca Przewodniczącego i Skarbnik KK NSZZ „Solidarność”.