Decyzja Prezydium KK nr 38/21 ws. przygotowania i złożenia projektu kaskadowego do EKZZ „Wzmocnienie roli partnerów społecznych w łagodzeniu gospodarczych i społecznych skutków kryzysu COVID-19”

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” wyraża zgodę na przygotowanie i realizację projektu kaskadowego, w charakterze beneficjenta ostatecznego, dotyczącego budowania potencjału NSZZ „Solidarność” poprzez rozwój komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej Związku z wykorzystaniem nowych technologii.
Projekt będzie przedkładany Komisji Europejskiej za pośrednictwem EKZZ w ramach linii budżetowej EaSI-PROGRESS 2020 – 04030201.
Osoby zaangażowane w przygotowanie projektu z ramienia Prezydium KK NSZZ „Solidarność”:

1. Mariusz Depka –  Biuro Prezydium KK
  2. Katarzyna Jażdżewska/Karol Nosal –  Biuro Programów Europejskich
  3. Hanna Daszczyńska –  Dział Szkoleń i Rozwoju Związku
  4. Marek Lewandowski/Piotr Machnica –  Rzecznik Prasowy
  5. Jarosław Kobylański/Paweł Bojahr – Zespół Informatyki
  6. Mateusz Szymański – Biuro Zagraniczne

Osobą odpowiedzialną za przygotowanie projektu z ramienia Prezydium KK NSZZ „Solidarność” będzie Jerzy Jaworski.