Decyzja Prezydium KK nr 91/20 ws. zgody na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność”

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, na wniosek Instytutu Polskiego
w Mińsku, wyraża zgodę na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność”
oraz logotypu 40-lecia powstania NSZZ „Solidarność”, na stronie www Instytutu w związku
z 40-leciem powstania NSZZ „Solidarność”.

 

Decyzja Prezydium KK nr 89/20 ws. zgody na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność”

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, na wniosek Instytutu Polskiego w Mińsku, wyraża zgodę na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność” oraz logotypu 40-lecia powstania NSZZ „Solidarność”, na stronie www Instytutu w związku z 40-leciem powstania NSZZ „Solidarność”.

Decyzja Prezydium KK nr 88/20 ws. zgody na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność”

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, na wniosek Śląskiego Centrum Wolności i Solidarności, wyraża zgodę na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność” oraz logotypu 40-lecia powstania NSZZ „Solidarność”, na potrzeby wystawy z okazji 40-lecia powstania NSZZ „Solidarność” zatytułowanej Atlas Pamięci.

Decyzja Prezydium KK nr 87/20 ws. zgody na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność”

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, na wniosek Stowarzyszenia Opozycji Antykomunistycznej Zagłębia Miedziowego, wyraża zgodę na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność” oraz logotypu 40-lecia powstania NSZZ „Solidarność”, na materiałach promocyjnych wykorzystanych w ramach projektu Sierpień 1980 w Zagłębiu Miedziowym – Zachować w Pamięci.

Decyzja Prezydium KK nr 86/20 ws. udziału KK NSZZ „Solidarność” w charakterze organizacji współpracującej w projekcie pod roboczym tytułem Don’t GIG Up!2”

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” wyraża zgodę na udział Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” w charakterze organizacji współpracującej w projekcie ponadnarodowym o roboczym tytule „Don’t GIG Up!2” przygotowywanym przez Brodolini Foundation (Włochy; wnioskodawca) oraz Instytut Spraw Publicznych (Polska; współwnioskodawca).
Projekt będzie kontynuacją badań realizowanych w zakończonym już projekcie „Don’t GIG Up!” w zakresie rozwiązań chroniących pracowników zatrudnianych za pośrednictwem platform internetowych. 
Zadania przewidziane do wykonania przez NSZZ „Solidarność” obejmują:
– Udział w spotkaniach realizowanych w ramach projektu: 4 seminaria międzynarodowe i 2 krajowe spotkania grup roboczych (koszty podróży pokrywane z budżetu projektu);
– Pomoc w nawiązaniu kontaktu z przedstawicielami Związku celem przeprowadzenia ankiet badawczych;
– Przekazanie opinii/komentarza  w odniesieniu do wyników badań;
– Promocja projektu i rozpowszechnianie jego rezultatów wśród swoich członków.
Osoba odpowiedzialna za realizację ww. zadań: Barbara Surdykowska
Osoba odpowiedzialna z ramienia Prezydium KK NSZZ „Solidarność”: Bogdan Kubiak