Decyzja Prezydium KK nr 69/20 ws. wyrażenia zgody na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność”

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, na wniosek Stowarzyszenia Maratonu „Solidarność”, wyraża zgodę na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność” oraz loga 40-lecia powstania NSZZ „Solidarność” w działaniach związanych z organizacją maratonu.

Decyzja Prezydium KK nr 68/20 ws. wyrażenia zgody na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność”

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, na wniosek Enea Elektrownia Połaniec S. A., wyraża zgodę na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność” na tablicy upamiętniającej jubileusz 40-lecia powstania NSZZ „Solidarność”, która zostanie umieszczona na terenie Elektrowni.

Decyzja Prezydium KK nr 67/20 ws. wyrażenia zgody na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność”

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, na wniosek Poczty Polskiej S. A., wyraża zgodę na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność” oraz logotypu 40-lecia NSZZ „Solidarność” przy edycji znaczka pocztowego, kopert FDC i datownika okolicznościowego przygotowywanych w związku z 40. rocznicą podpisania Porozumień Sierpniowych oraz powstania NSZZ „Solidarność”.