Decyzja Prezydium KK nr 138/19 ws. udzielenia pełnomocnictwa do reprezentowania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność” na Nadzwyczajnym Zgromadzeniu Wspólników Spółki Fundusz Wczasów Pracowniczych Spółka z ograniczoną…

ws. udzielenia pełnomocnictwa do reprezentowania Niezależnego Samorządnego
Związku Zawodowego „Solidarność” na Nadzwyczajnym Zgromadzeniu Wspólników

Spółki Fundusz Wczasów Pracowniczych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

z siedzibą w Warszawie w dniu 18 października 2019 r

(do użytku służbowego)

Decyzja Prezydium KK nr 136/19 ws. wyrejestrowania ZOK NSZZ „Solidarność” Katowickiego Holdingu Węglowego S.A.

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, w związku z przekształceniem struktury pracodawcy, w wyniku której nastąpiło połączenie ZOK NSZZ „Solidarność” Polskiej Grupy Górniczej Sp. z o.o. z  ZOK NSZZ „Solidarność” Katowickiego Holdingu Węglowego S.A., działając na podstawie § 6 p. d) Uchwały KK nr 9/05 ws. zasad funkcjonowania zakładowych organizacji koordynacyjnych NSZZ „Solidarność” (z późn. zmianami), postanawia wyrejestrować Zakładową Organizację Koordynacyjną NSZZ „Solidarność” Katowickiego Holdingu Węglowego S.A.zarejestrowaną pod numerem 4 w Krajowym Rejestrze ZOK.

Decyzja Prezydium KK nr 135/19 ws. wyrażenia zgody na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność”

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, na wniosek Śląskiego Centrum Wolności i Solidarności, wyraża zgodę na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność”, na trzech projektach wydawniczych (relacjach działaczy opozycji, przewodniku po miejscach związanych z działalnością opozycji w latach 80. oraz na wystawie znaczków poczty podziemnej) związanych z uczczeniem 40. rocznicy powstania NSZZ „Solidarność”.

Decyzja Prezydium KK nr 134/19 ws. wyrażenia zgody na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność”

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, na wniosek Ministerstwa Spraw Zagranicznych, wyraża zgodę na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność”,
na rzeźbie przedstawiającej trójwymiarowy napis „Solidarność”, która stanie przed nową siedzibą Kwatery Głównej NATO w Brukseli.