Decyzja Prezydium KK nr 41/18 ws. zgody na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność”

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, na wniosekJoanny Studzińskiej, wyraża zgodę na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność” na instalacji Edukreacja poświęconej polskiej tożsamości i historii, która wystawiona zostanie podczas Festiwalu Łódź Design w maju 2018 rou.

Decyzja Prezydium KK nr 40/18 ws. zgody na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność”

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, na wniosekPrezesa Instytutu Pamięci Narodowej, wyraża zgodę na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność” na edukacyjnym polsko-węgierskim materiale Znaj Znak/Felismered.

Decyzja Prezydium KK nr 39/18 ws. udzielenia pełnomocnictwa do reprezentowania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność” na Nadzwyczajnym Zgromadzeniu Wspólników Spółki Funduszu Wczasów Pracowniczych …

ws. udzielenia pełnomocnictwa do reprezentowania  Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność” na Nadzwyczajnym Zgromadzeniu Wspólników

Spółki Funduszu Wczasów Pracowniczych Sp. z o.o. w Warszawie

w dniu 15.03.2018 r.

(do użytku służbowego)

Decyzja Prezydium KK nr 38/18 ws. opinii o projekcie wniosku MRPiPS o ratyfikację Poprawek z 2016 r. do Konwencji MOP o pracy na morzu (skonsolidowanej) z 2006 r.

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” pozytywnie opiniuje projekt wniosku MRPiPS o ratyfikację Poprawek z 2016 r. do Konwencji MOP o pracy na morzu (skonsolidowanej) z 2006 r.