Decyzja Prezydium KK nr 92/2013 ws. szkolenia dla młodych liderów europejskich związków zawodowych

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” postanawia, że Związek weźmie udział, jako partner w „Szkoleniu dla młodych liderów europejskich związków zawodowych” organizowanym przez ETUI.

Szkolenie jest skierowane do młodych liderów związkowych (do 40 lat) a jego celem jest podniesienie kompetencji i umiejętności młodych liderów w zakresie współpracy
ze związkowcami z innych krajów oraz wspólnego działania i rozwiązywania problemów.

Osobą odpowiedzialną za realizację szkolenia w partnerstwie z ETUI będzie Agnieszka Rybczyńska z Działu Programów Europejskich.

Z ramienia Prezydium KK odpowiedzialni za szkolenie będą Tadeusz Majchrowicz – Zastępca Przewodniczącego KK, oraz Jerzy Jaworski – Skarbnik KK.