Decyzja Prezydium nr 147/2012 ws. udziału Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” w charakterze partnera w projekcie: Europejskie działanie na rzecz ponadnarodowych układów zbiorowych EUROATCA -2” przygotowanym przez instytut badawczy IRES włoskiej centrali związkowej CGIL

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” wyraża zgodę na udział Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” w charakterze partnera w projekcie ponadnarodowym o tytule: „Europejskie działanie na rzecz ponadnarodowych układów zbiorowych EUROATCA – 2” przygotowanym przez instytut badawczy IRES włoskiej centrali związkowej CGIL, co jest jednoznaczne z podpisaniem wymaganego listu intencyjnego.

Jednocześnie upoważnia:

Bogdana Bisia – Zastępcę Przewodniczącego KK NSZZ „Solidarność”,

Jerzego Jaworskiego – Skarbnika KK NSZZ „Solidarność”

do reprezentowania NSZZ „Solidarność” przed Liderem projektu i tym samym podejmowania decyzji wynikających z podpisania listu intencyjnego.