Uchwała KK nr 6/10 ws. akcji „Zorganizowani mają lepiej”

W roku obchodów 30. rocznicy zorganizowania się pracowników w Niezależny Samorządny Związek Zawodowy „Solidarność”,– zgodnie z Uchwałą przyjętą podczas XXIII KZD – Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” postanawia kontynuować w 2010 roku akcję „Zorganizowani mają lepiej” wg załączonego harmonogramu.

Dzisiaj, tak samo jak przed trzydziestu laty, pracownikom potrzebny jest Niezależny Samorządny Związek Zawodowy „Solidarność”, potrzebna jest solidarność w dążeniu do zachowania godności pracy, każdego pracownika, jego bezpieczeństwa, poprawy warunków pracy i godziwego wynagrodzenia.

Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” zwraca się do wszystkich jednostek organizacyjnych Związku o uwzględnienie w swoich planach na bieżący rok zaproponowanych działań i aktywną ich realizację.