Członek Solidarności walczy z nowotworem. Związkowcy z TVP apelują o wsparcie

• czwartek, 22 Lutego 2024
  • Branże

/ fot. Solidarność w TVP

Solidarność w TVP prosi o przekazanie 1,5 procent podatku przy rozliczaniu PIT na rzecz swoje kolegi Roberta Pirosza, który walczy o życie, zmagając się z chorobą nowotworową.

Apel o pomoc

Robert Pirosz jest ojcem trojga dzieci, wieloletnim pracownikiem TVP SA i członkiem Solidarności. Mężczyzna zmaga się z chorobą nowotworową i jest w trakcie bardzo kosztownego leczenia złośliwego glejaka czwartego stopnia. Przekazanie 1,5 procent podatku może pomóc związkowcowi w walce o zdrowie.

„Bądźmy solidarni i wspomóżmy jego i jego rodzinę w walce o ich przyszłość. Kosztowna terapia, która przynosi spektakularną poprawę, niestety jeszcze trochę musi potrwa, by Robert wyzdrowiał. Tymczasem pozyskanie środków staje się coraz trudniejsze. Podobnie jak w leczeniu, tak i w pomocy, by była skuteczna, potrzebna jest konsekwencja. Nie bądźmy obojętni i wesprzyjmy Roberta i jego rodzinę w walce z o życie” – apelują członkowie Solidarność z TVP.

Źródło: tysol.pl / Solidarność w TVP