Solidarność Podbeskidzie Związkowe ulgi i rabaty

Związkowe ulgi i rabaty

Związkowe ulgi i rabaty

Udostępnij na:

Elektroniczna legitymacja „Solidarności” to nie tylko identyfikator i potwierdzenie członkostwa w największym w Polsce związku zawodowym, ale również przepustka do wielu świadczeń i rabatów, z których posiadacze legitymacji mogą korzystać.

W regionie Podbeskidzie taką legitymację ma już ponad 14 tysięcy osób. – Każdy pracujący może stać się jej posiadaczem, jeżeli tylko należy do „Solidarności” – mówi Piotr Gołąb z podbeskidzkiego Działu Rozwoju Związku.

- Członkostwo w „Solidarności” i posiadanie naszej legitymacji daje nie tylko poczucie bezpieczeństwa w pracy, ale też niesie za sobą szereg wymiernych korzyści – podkreśla Piotr Gołąb z podbeskidzkiego Działu Rozwoju Związku.

– Członkostwo w „Solidarności” i posiadanie naszej legitymacji daje nie tylko poczucie bezpieczeństwa w pracy, ale też niesie za sobą szereg wymiernych korzyści – podkreśla Piotr Gołąb z podbeskidzkiego Działu Rozwoju Związku.

Przynależność do „Solidarności” daje przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa, gwarancję wsparcia w razie problemów w pracy, możliwość negocjowania lepszych warunków zatrudnienia i wynagradzania, darmową pomoc prawną (o tym wszystkim piszemy na sąsiedniej stronie w artykule „Postaw na Solidarność”). Równocześnie jednak coraz częściej członkowie „Solidarności” otrzymują propozycje udziału w specjalnych programach rabatowych czy korzystania z tak zwanych benefitów. – Chcemy, by członkowie naszego związku zawodowego mieli zapewnione nie tylko skuteczne reprezentowanie ich interesów pracowniczych i ochronę prawną, ale także wymierne, codzienne korzyści – na przykład na stacji paliw czy podczas wakacyjnego wypoczynku. Negocjujemy coraz to nowe ulgi i rabaty dla członków naszego związku. Jest to korzystne dla obu stron, bo firmy oferujące nam swe usługi czy produkty zyskują całkiem pokaźna rzeszę nowych klientów – relacjonuje Piotr Gołąb. Podkreśla, że nie są to rabaty i programy dla wybranej, zamkniętej grupy, bo do „Solidarności” przystąpić może każdy pracownik i od razu zyskuje dostęp do tych wszystkich „przywilejów”. Z takiej samej drogi korzysta wiele różnorakich firm i grup zawodowych.

Piotr Gołąb podkreśla, że oferowane związkowcom programy rabatowe i benefity mogą znacząco obniżyć koszty na przykład letniego czy weekendowego wypoczynku – tańsze paliwo i do tego znaczące zniżki przy zakupie biletów na różnego rodzaju atrakcje to w przypadku rodzinnego wypadu spora oszczędność. Podkreśla przy tym, że trzeba zwracać uwagę na rodzaj ulgi czy rabatu, bo część z nich dostępna jest bezpośrednio u oferentów po okazaniu związkowej legitymacji, a część funkcjonuje za pośrednictwem zniżkowych biletów czy voucherów, które można zdobyć w Zarządzie regionu za pośrednictwem przewodniczących zakładowych organizacji związkowych.

Pełen wykaz związkowych ulg i promocji można znaleźć na stronie internetowej podbeskidzkiej „Solidarności” (www.solidarnosc.org.pl/bbial) w zakładce „benefity” – zobacz TUTAJ.

 

Udostępnij na: