Solidarność Podbeskidzie Zbieramy podpisy pod wnioskiem o referendum ws. „Zielonego Ładu”

Zbieramy podpisy pod wnioskiem o referendum ws. „Zielonego Ładu”

Już ponad 4500 osób z Podbeskidzia poparło związkowy wniosek o referendum w sprawie odrzucenia zapisów tzw. „Zielonego Ładu”. Akcja zbierania podpisów wciąż trwa – wniosek można poprzeć m.in. na ulicach naszych miast…

Na Podbeskidziu wniosek o referendum ws. „Zielonego Ładu” można podpisać w zakładowych organizacjach „Solidarności”, w oddziałowych biurach naszego związku oraz w siedzibie Zarządu Regionu. Od początku lipca akcja zbierania podpisów w tej sprawie prowadzona jest także na ulicach naszych miast – niezależnie od pogody i temperatury powietrza! – Chcemy każdemu umożliwić zapoznanie się z naszą akcją i poparcie wniosku w sprawie odrzucenia „Zielonego Ładu”. Dlatego wychodzimy na zewnątrz, na ulice i tym samym docieramy do nowych osób. W ciągu kilku dni w ten sposób uzyskaliśmy poparcie ponad 400 osób – mówi szef podbeskidzkiej „Solidarności”Marek Bogusz, który również zbierał podpisy na bielskim placu Bolesława Chrobrego. Akcja była też prowadzona w pobliżu biur „Solidarności” w Żywcu, Oświęcimiu i Cieszynie.

Więcej o akcji „Zatrzymajmy Zielony Ład” można przeczytać TUTAJ