Solidarność Podbeskidzie Zawody Związkowe w Kręgle 2023r.

Zawody Związkowe w Kręgle 2023r.

03.11.2023r.
Miniony weekend w Regionie Podbeskidzie NSZZ „Solidarność” kręglami się toczył. Aż 15 czteroosobowych drużyn wzięło udział w dorocznych zawodach związkowych w kręgle zorganizowanych w bielskiej Grępielni.
W turnieju wzięli udział związkowcy z bielskich spółek Celmy Indukty, Proseatu, Nemaku, ASK, Belosu (dwa zespoły) i Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego (dwa zespoły), a także Aluporofu (dwa zespoły), Służby Więziennej (dwa zespoły) oraz z Komisji Terenowej z Cieszyna (dwa zespoły) i reprezentacja z Zarządu Regionu.
Najlepszymi zespołami okazały się reprezentacje drużyn bielskiego MZK, które zajęły 1 i 2 miejsce, a Celma-Indukta, jak rok temu, zajęła 3 miejsce na podium.
Po podsumowaniu indywidualnych wyników okazało się, że najlepszym uczestnikiem zawodów został – Roman Krysta z MZK.
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i uczestnikom zawodów! I pamiętajcie… widzimy się znów za rok!
Zapraszamy do RELACJI FILMOWEJ z zawodów.