Solidarność Podbeskidzie Zapraszamy na Ogólnopolski Rajd Górski „Solidarności” na Stożek

Zapraszamy na Ogólnopolski Rajd Górski „Solidarności” na Stożek

8 lipca 2022 r.

Jak co roku, 3 września 2022 r. organizujemy kolejną edycję Ogólnopolskiego Rajdu Górskiego „Solidarności”. Będziemy wędrować na górę Stożek Wielki w Powiecie Cieszyńskim. Do schroniska, które znajduje się na granicy polsko-czeskiej, można dojść z Ustronia, Wisły czy Istebnej (szczegóły na mapie).

Na górze spotkamy się o godzinie 12.00 i rozpoczniemy Mszą św. dla związkowców i ich rodzin. Po Mszy będzie można zjeść obiad, a rajd zakończymy quizem dotyczącym miejsca naszej wspinaczki.
Najliczniej reprezentowanej podczas rajdu organizacji związkowej – Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” ufundowała specjalny puchar. Natomiast Zarząd Regionu Podbeskidzie NSZZ „Solidarność” przyzna puchar osobie, która zdobędzie pierwsze miejsce w konkursie wiedzy turystycznej. Ponadto każdy uczestnik otrzyma specjalną odznakę rajdową.

Do 29 sierpnia 2022 r. zbieramy wpłaty wpisowe na rajd .

Szczegółowe informacje u Przewodniczących Organizacji Związkowych NSZZ „Solidarność” lub w Zarządzie Regionu Podbeskidzie.