Solidarność Podbeskidzie Wybory w PPG Polifarb Cieszyn SA

Wybory w PPG Polifarb Cieszyn SA

W dniu 9 marca br. w siedzibie zakładu PPG Polifarb Cieszyn SA odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Organizacji Zakładowej NSZZ ,,Solidarność”, działającej w tutejszym zakładzie. Podczas zebrania  przedstawione zostały  najważniejsze sprawy z działalności Organizacji w mijającej kadencji 2014 – 2018 r.
W wyniku wyborów na kadencję 2018-2022 Przewodniczącym Organizacji Zakładowej został  Mirosław Kitowski, dla którego będzie to 6 kadencja we władzach związku.
M. Kitowski podziękował przedstawicielom Komisji Zakładowej za dotychczasową pracę na rzecz organizacji oraz zebranym delegatom za obdarzenie go zaufaniem. Podczas dyskusji omówiono plany na przyszły okres, podkreślając rolę nowych liderów związkowych na poszczególnych wydziałach zakładu. Organizacja Zakładowa zrzesza obecnie 310 członków.