Solidarność Podbeskidzie Szkolenie dla Społecznych Inspektorów Pracy oraz przedstawicieli Związków Zawodowych w Komisji BHP

27 września 2023 r.

Klub Społecznego Inspektora Pracy przy Zarządzie Regionu Podbeskidzie NSZZ „Solidarność” organizuje w dniach 13-17.11.2023 r. szkolenie dla nowo wybranych oraz kontynuujących kolejną kadencję Społecznych Inspektorów Pracy zrzeszonych w Klubie SIP.

Program szkolenia obejmuje:

1.   Metodykę kontroli wypadków w miejscu pracy – zadania i uprawnienia Społecznego Inspektora Pracy.
2.   Aktualizację przepisów prawnych dotyczących Społecznej Inspekcji Pracy oraz prawa pracy – książka uwag i zaleceń.
3.   Nowe świadczenia, uprawnienia, dodatki szkodliwe i podstawy prawne.
4.   Analizę i ocenę zagrożeń sanitarnych w miejscu pracy – tryb wszczęcia kontroli.
5.   Emerytury pomostowe, podstawy prawe, prawidłowość odprowadzania przez pracodawcę składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
6.   Pierwszą pomoc przedmedyczną: podstawa prawna i zajęcia praktyczne.
7.   Szkolenie przeciwpożarowe z Państwową Strażą Pożarną.

Szkolenie prowadzą Nadinspektorzy Państwowej Inspekcji Pracy, Specjalista z Państwowej Inspekcji Sanitarnej, Przedstawiciel ZUS oraz Państwowa Straż Pożarna.

Miejsce szkolenia – Dom Wczasowy „Beskidy”, Wisła, ul. Wypoczynkowa 10.

Koszt szkolenia – 1650,00 zł brutto (zapewniamy pełne wyżywienie, noclegi w pokojach 2- osobowych, możliwość noclegu w pokoju 1-osobowym za dopłatą).

Wpłaty przyjmujemy na konto : ING Bank S.A. 92 1050 1070 1000 0090 3045 4210
z dopiskiem szkolenie SIP.

Zgłoszenia proszę przesyłać do dnia 16.10.2023 r. na adres: skarb.bbial@solidarnosc.org.pl.

Seminarium rozpoczyna się w dniu 13.11.2023 r. o godz. 8:00.

Załączniki:
Zaproszenie – DOC / PDF