Solidarność Podbeskidzie Spotkanie z szefem Komisji Krajowej

Spotkanie z szefem Komisji Krajowej

W piątek, 3 listopada, w siedzibie Zarządu Regionu ze związkowcami regionu Podbeskidzie spotkał się przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” Piotr Duda i jego zastępca Henryk Nakonieczny, reprezentujący nasz związek w Radzie Dialogu Społecznego.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W spotkaniu wzięło udział ponad sześćdziesięciu związkowców z całego regionu. Było to równocześnie nadzwyczajne spotkanie przewodniczących z terenu Bielska-Białej, przeniesione z poniedziałku, 6 listopada (zwykle odbywają się w pierwsze piątki każdego miesiąca).Na początku Piotr Duda omówił aktualną sytuację w kraju i związku, następnie nadszedł czas na zadawanie pytań do obu gości. Najczęściej poruszano kwestie szans na wprowadzenie zasady powiązania  wieku emerytalnego ze stażem pracy oraz uregulowania spraw związanych z pracą w warunkach szczególnych i o szczególnym charakterze.