Solidarność Podbeskidzie Spotkanie z kandydatem na Burmistrza Czechowic-Dziedzic

Spotkanie z kandydatem na Burmistrza Czechowic-Dziedzic

19 października br. odbyło się w siedzibie Zarządu Regionu spotkanie kandydata na Burmistrza Czechowic-Dziedzic Wojciecha Leśnego z przedstawicielami organizacji związkowych z terenu Czechowic-Dziedzic.
Na spotkaniu zawarto porozumienie o współpracy i poparciu kandydata przez Region Podbeskidzie NSZZ „Solidarność”. W trakcie zebrania omówiono także bieżące sprawy dot. Urzędu Miasta w Czechowicach-Dziedzicach jak również działania, które mają poprawić życie mieszkańców (komunikacja miejska, plany zagospodarowania przestrzennego, i inne).
Zachęcamy członków Związku do wzięcia udziału w zbliżających się  wyborach samorządowych i poparcia kandydatów do Rady Miasta zrzeszonych w NSZZ „Solidarność”.