Solidarność Podbeskidzie “Solidarność Podbeskidzia” w „Gazecie Beskidzkiej” i w internecie

“Solidarność Podbeskidzia” w „Gazecie Beskidzkiej” i w internecie

W najnowszym numerze bezpłatnego miesięcznika „Gazeta Beskidzka”, który ukazał się we wtorek, 8 października, znajdziemy nowy numer „Solidarności Podbeskidzia”, a w nim….Solidarnosc PodbeskidziaW najnowszym numerze „Solidarności Podbeskidzia” znajdziemy m.in. artykuł o działalności najmłodszej zakładowej organizacji związkowej w Regionie Podbeskidzie, która skupia już ponad 350 członków. Są tam też bieżące informacje m.in. na temat wchodzącego w życie pluralizmu związkowego w służbach mundurowych czy podniesienia przez rząd wskaźnika naliczania funduszu świadczeń socjalnych. Jest relacja z posiedzenia Zarządu Regionu, w którym uczestniczyli też kandydaci w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Są informacje o podbeskidzkiej uroczystości w gdańskiej bazylice św. Brygidy, a także o niepokojącej sytuacji w bielskim Szpitalu Pediatrycznym….

“Gazetę Beskidzką” z naszą wkładką znaleźć można w blisko stu punktach kolportażu na terenie całego Podbeskidzia. Odebrać ją będzie można także w siedzibie Zarządu Regionu oraz w biurach Oddziałów “S”.

Jego cyfrowa wersja jest do pobrania TUTAJ (strona 1) oraz TUTAJ (strona 2)

Zapraszamy do lektury!
Wklad_10_29019