Solidarność Podbeskidzie Ruszamy z akcją SOLIDARNI WOBEC PANDEMII

Ruszamy z akcją SOLIDARNI WOBEC PANDEMII

Podbeskidzka „Solidarność” rozpoczyna akcję „Solidarni wobec pandemii”, polegającą na zdobywaniu funduszy na zakup środków ochrony, które przekazane zostaną pracownikom i podopiecznym jednostek służby zdrowia, placówek opiekuńczo-leczniczych i ośrodków pomocy społecznej działających na terenie Podbeskidzia.

Na inaugurację akcji Zarząd Regionu Podbeskidzie NSZZ „Solidarność” przeznacza na powyższy cel 30 tysięcy zł. Kolejne 10 tysięcy zł na ten sam cel przekazała Regionalna Sekcja Ochrony Zdrowia NSZZ „Solidarność” Regionu Podbeskidzie.

Zachęcamy zakładowe organizacje związkowe oraz firmy i osoby prywatne o wsparcie finansowe naszej akcji.

Pieniądze można przekazywać na konto:

Region Podbeskidzie NSZZ „Solidarność”

92 1050 1070 1000 0090 3045 4210

koniecznie z dopiskiem w tytule wpłaty: „Solidarni wobec pandemii” i podaniem nazwy organizacji związkowej dokonującej wpłaty.

Z góry dziękujemy za solidarność okazaną tym, którzy są na pierwszej linii walki z koronawirusem oraz tymi, którzy są najbardziej zagrożeni tym wirusem.