Solidarność Podbeskidzie Porozumienie pomiędzy stroną rządową a Solidarnością Oświaty. Apel do członków Związku

Porozumienie pomiędzy stroną rządową, reprezentowaną przez:

1.  Panią Beatę Szydło –Wiceprezesa Rady Ministrów

2.  Panią Elżbietę Rafalską –Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

3.  Panią Annę Zalewską –Minister Edukacji Narodowej

4.  Pana Michała Dworczyka –Szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

5.  Pana Tomasza Robaczyńskiego –Podsekretarza Stanu w MF

i stroną związkową, reprezentowaną przez:

1.  Pana Ryszarda Proksę –Przewodniczącego Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania –NSZZ „Solidarność”

2.  Pana Zbigniewa Świerczka –NSZZ „Solidarność”

3.  Pana Przemysława Święsa –NSZZ „Solidarność”

4.  Panią Agatę Łyko–NSZZ „Solidarność”

5.  Panią Jolantę Zawistowicz –NSZZ „Solidarność”jako obserwator –ze strony pracodawców: Wojciech Warski –Wiceprezes ZP-BCC.

Cała treść porozumienia »

W związku z licznymi pytaniami i panującą dezinformacją medialną Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” apeluję do członków naszego Związku o nieuleganie presji i tendencyjnym informacjom.

Cała treść komunikatu »