Solidarność Podbeskidzie Pogrążeni w wielkim żalu i smutku

Pogrążeni w wielkim żalu i smutku

Z wielkim smutkiem informujemy, iż w dniu 18 kwietnia 2024 roku w wieku 51 lat odszedł do Pana nasz serdeczny przyjaciel Andrzej Grygny. W 1991 roku podjął pracę w Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu na oddziale rozlewni piwa butelkowego jako operator urządzeń rozlewniczych. Od pierwszych dni pracy określił swoją przynależność do Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność”. Szybko dał się poznać jako dobry i wrażliwy związkowiec, który charakteryzował się umiejętnościami przywódczymi potrafiący skutecznie załatwiać i rozwiązywać problemy swoich koleżanek i kolegów. W 1993 roku został wybrany do Zarządu Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” i pełnił tę funkcje do ostatnich dni swojego Życia. W 2006 roku został wybrany na funkcje Zakładowego Społecznego Inspektora Pracy Grupy Żywiec nadzorując i koordynująca pracę Społecznych Inspektorów Pracy z browarów Elbląg, Warka, Namysłów, Leżajsk, Żywiec. Przez ostatnie 27 lat był delegatem Sekcji Krajowej Przemysłu Piwowarskiego NSZZ „Solidarność”. Jego praca zawodowa była wypełniona pracą na rzecz drugiego człowieka i robił to z wielkim oddaniem i zaangażowaniem. Będzie cię nam brakowało drogi Andrzeju bo nic i nikt nie jest w stanie nam Ciebie zastąpić.

Pogrążeni w wielkim żalu i smutku koleżanki i koledzy z Niezależnego Samorządowego Związku Zawodowego „Solidarność” Grupa Żywiec.

Ostatnie pożegnanie zostanie odprawione w dniu 22 kwietnia tj. poniedziałek o godz. 12:00 w kościele parafialnym Sanktuarium Matki Bożej Kazimierzowskiej w Rajczy K Żywca.