Solidarność Podbeskidzie Członkowie Solidarności bez limitu i z większymi zniżkami do końca września

Członkowie Solidarności bez limitu i z większymi zniżkami do końca września

2 września 2022 r.

35 gr zniżki na paliwa zwykłe, 38 gr na paliwa ekstra i 10 gr na gaz – to zniżki, które były wynegocjowane dla członków Solidarności posiadających związkowe karty „Lotos Biznes” w ramach programu elektronicznej legitymacji związkowej do końca sierpnia br. Teraz obowiązują kolejny miesiąc – do końca września.

Naszych Związkowców w przeciwieństwie do innych posiadaczy kart lojalnościowych, nie obowiązują limity. Wyższe są też zniżki: 35 gr – za podstawowe paliwo 95 i 38 gr za paliwa Dynamic oraz 10 gr za litr autogazu. W przeciwieństwie do innych klientów, którym zniżki naliczane są tylko do 150 litrów miesięcznie, członków Solidarności takie limity nie obowiązują.

Obecnie ze związkowej karty „Lotos Biznes” w ramach programu elektronicznej legitymacji związkowej korzysta ponad 200 tys. członków Związku. Aby otrzymać elektroniczną legitymację związkową należy zwrócić się bezpośrednio do swojej macierzystej organizacji związkowej.

Marek Lewandowski, rzecznik przew. KK

Źródło: tysol.pl