Pozostałe Zmarł Jan Siwiec z Suchej Beskidzkiej

Zmarł Jan Siwiec z Suchej Beskidzkiej

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że 22 lutego 2022 roku zmarł Jan Siwiec, działacz związkowy i samorządowy z Suchej Beskidzkiej. Miał 66 lat.

Jan Siwiec w latach dziewięćdziesiątych prowadził biuro podbeskidzkiej „Solidarności” w Suchej Beskidzkiej oraz działające tam związkowe koło bezrobotnych. Od 1998 r. – przez sześć kadencji! – był radnym Rady Miasta Sucha Beskidzka. Angażował się w wiele różnorodnych inicjatyw społecznych. Nie rezygnując ze swych obowiązków od długiego czasu zmagał się z ciężką chorobą.

Rodzinie, przyjaciołom i znajomym skłądamy wyrazy współczucia i solidarności w bólu.

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

Pogrzeb śp. Jana Siwca odbędzie się w czwartek, 24 lutego 2022 r. o godz. 12.00 w kościele pw. Nawiedzienia NMP w Suchej Beskidzkiej.