28-02-2013

Szkolenie skarbników i komisji rewizyjnych

27 lutego 2013 r. w siedzibie organizacji związku zawodowego "Solidarność" na terenie Browaru Żywiec S.A. odbyło się szkolenie dla skarbników i komisji rewizyjnych.
Celem szkolenia było przekazanie wiedzy na temat podstawowych pojęć prawnych w zakresie finansowo - księgowym, a także obowiązków, uprawnień, kompetencji oraz funkcjonowania komisji rewizyjnych, wynikających ze statutu NSZZ "S" oraz prawa wewnątrzzwiązkowego.
Szkolenie poprowadzili: Główna Księgowa ZR Podbeskidzie Małgorzata Penkala-Ogrodnik oraz Skarbnik ZR i zarazem członek Krajowej Komisji Rewizyjnej NSZZ "Solidarność" Krzysztof Chudzik.

W imieniu Zarządu Regionu Podbeskidzie NSZZ "Solidarność" oraz własnym serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom szkolenia, a szczególnie Międzyzakładowej Komisji Związkowej "Solidarność" przy Browarze Żywiec S. A. za gościnność i pomoc w zorganizowaniu szkolenia.

Wiceprzewodniczący
Zarządu Regionu Podbeskidzie