30-06-2014

Zawody wędkarskie o Puchar Przewodniczącego ZR

28.06 br. w Bąkowie na łowisku komercyjnym przy ul. Wiślańskiej odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Przewodniczącego Zarządu Regionu Podbeskidzie NSZZ "Solidarność". Podczas zawodów pogoda była wyśmienita, dzięki czemu w zabawie plenerowej udział wzięły również dzieci wraz z rodzicami.

Konkurencję dla dorosłych podzielono na dwie kategorie: grunt i spławik. Uczestniczyło w nich 47 zawodników, reprezentujących organizacje związkowe zrzeszone w naszym regionie. W konkurencji spławikowej zwycięzcą został Paweł Futoma z Fabryki Paged Meble z Jasienicy, który złowił 2,35 kg ryb, drugie miejsce zajął Marcin Michałek z Adler Polska w Bielsku - Białej uzyskując wynik 2 kg, a na trzecim miejscu sklasyfikowany został Kołodziej Michał PPG Polifarb.

W kategorii gruntowej wygrał Mariusz Giecek z PPG Polifarb w Cieszynie uzyskując wynik 6,80 kg, drugie miejsce wywalczył Grzegorz Babij z PG Silesia z Czechowic Dziedzic z wynikiem 4,35kg, a trzecie miejsce przypadło Lucjanowi Klosowi z Indukty z Bielska - Białej z wynikiem 2,5 kg. W kategorii dzieci najlepsze wyniki uzyskali Gaweł Dominik, Pasterny Dawid oraz Pustówka Hubert.

Wszystkim uczestnikom Zarząd Regionu Podbeskidzie NSZZ "Solidarność" serdecznie dziękuje za wspólną zabawę.