30-10-2014

III Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego

Zarząd MKZ NSZZ "Solidarność" Synthos S.A. i Spółek przy współudziale Zarządu Regionu Podbeskidzie NSZZ "Solidarność" i Prezesa Zarządu Synthos S.A. zaprasza do udziału w III Międzynarodowym Turnieju Tenisa Stołowego, który odbędzie się 22 listopada 2014 r.(sobota) o godz. 8.30 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Piotrowicach k/Oświęcimia.

Zapisy i informacje pod numerami:

33/847-20-15, 33/847-28-15 oraz u Przewodniczących Organizacji Związkowych Zapisy przyjmujemy do 18.11.2014 r.
Ilość miejsc ograniczona.

Regulamin III Międzynarodowego Turnieju Tenisa Stołowego
  1. Do turnieju przystępują uczestnicy po zgłoszeniu i wpłacie "wpisowego" (w dniu zawodów) w kwocie 35 zł za osobę (koszt obiadu i opłata organizacyjna) przez organizacje związkowe i osoby indywidualne będące członkami NSZZ "Solidarność".
  2. Zgłoszenie uczestnika do dnia 18.11.2014 r. jest jednoznaczne ze zobowiązaniem uiszczenia opłaty, tj. "wpisowego".
  3. Kwota "wpisowego" nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z udziału w turnieju.
  4. Zawody odbywają się w oparciu o regulamin PZTS.
  5. Istnieje możliwość rezerwacji hotelu na koszt uczestników (nocleg ze śniadaniem).
  6. Ilość uczestników jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszenia.

Plakat >>>

Regulamin >>>