28-07-2014

Jesienne wybory do samorządu

W dniu 14.07. br., w siedzibie Oddziału Zarządu Regionu Podbeskidzie NSZZ "Solidarność" w Cieszynie odbyło się spotkanie robocze związane z nadchodzącymi jesiennymi wyborami do samorządu.
Na spotkaniu z udziałem przedstawicieli Przewodniczących Komisji Zakładowych NSZZ "Solidarność" z terenu Cieszyna wraz z Przewodniczącym Zarządu Regionu Markiem Boguszem, zastępcą Andrzejem Madydą, członkami Cieszyńskiego Ruchu Obywatelskiego, gościł Jan Kawulok - radny województwa, członek zarządu Komitetu Powiatowego PIS w Cieszynie.
Podczas dyskusji omówiono ramowe formy oraz zasady współpracy w zbliżających się wyborach samorządowych. Przewodniczący Marek Bogusz zapewnił, iż Zarząd Regionu będzie promował oraz wspierał kandydatów będących członkami Związku i startujących do struktur samorządowych.

Podobne spotkania odbędą się również w pozostałych Oddziałach Zarządu Regionu.

Koordynator Oddziału Cieszyn
Michał Marek