26-09-2013

Targi pracy, praktyki i wolontariatu w Żywcu

25 września br. w Żywcu w Siedzibie Urzędu Miejskiego odbyły się "Targi praktyk i wolontariatu", organizowane w ramach projektu "OHP, jako realizator usług rynku pracy". Podczas trwania targów można było uzyskać informacje o wolnych miejscach pracy na terenie Żywca i okolic, a doradcy zawodowi służyli poradami związanymi z poszukiwaniem pracy, rozmową kwalifikacyjną i dokumentami aplikacyjnymi.

Zarząd Regionu Podbeskidzie NSZZ "Solidarność" prezentował ofertę związku, aktualne kampanie społeczne związane m in. z wiekiem emerytalnym oraz z hasłami: "Stop umowom śmieciowym", "Zorganizowani mają lepiej". Osoby zainteresowane mogły uzyskać także informacje na temat Europejskiej Sieci Zatrudnienia EURES oraz Eures – T Beskydy - działalność partnerstwa. Stoisko Zarządu Regionu reprezentowali: koordynator ds. rozwoju związku Marek Bogusz, członek Zarządu Regionu Andrzej Madyda oraz Michał Marek - Buro Ochrony Pracy Zarządu Regionu.