07-11-2014

Wybierzmy ludzi kompetentnych, uczciwych, sprawdzonych

NSZZ "Solidarność" nie bierze bezpośredniego udziału w zbliżających się wyborach samorządowych. Nie oznacza to jednak, że Związkowi obojętne jest, kto przez najbliższe cztery lata będzie rządził w naszych gminach, miastach i powiatach, kto będzie zasiadał w samorządach wojewódzkich. Wiemy, że to władze samorządowe decydują o sposobach rozwiązywania wielu naszych lokalnych problemów, o wydawaniu naszych wspólnych pieniędzy. Samorządy są pracodawcą dla wielkiej rzeszy ludzi, od nich też w dużym stopniu zależy skuteczność walki z bezrobociem i tworzenie nowych miejsc pracy.

Z tych względów Zarząd Regionu Podbeskidzie NSZZ "Solidarność" apeluje do wszystkich członków i sympatyków naszego związku o aktywny udział w listopadowych wyborach samorządowych. Wybierzmy ludzi kompetentnych, uczciwych, którzy znają problemy, z jakimi boryka się społeczeństwo. Stawiajmy na kandydatów, którzy sprawdzili się już w pracy dla innych, także w pracy związkowej działając w strukturach "Solidarności". Znajdźmy takich na listach wyborczych.

WYBIERZMY NAJLEPSZYCH !

Zarząd Regionu Podbeskidzie