18-02-2013

Zawody bowling'owe

W sobotę 16 lutego odbyły się pierwsze, organizowane przez Region Podbeskidzie NSZZ "Solidarność" drużynowe zawdy kręglarskie. Impreza miała miejsce w klubie "Klimat" w Bielsku-Białej. W turnieju wzięło udział około 60 osób. Cieszy fakt, że w zabawie tej uczestniczyły całe rodziny. Drużyny startowały w dwóch grupach. Każdy zawodnik wykonał dwadzieścia rzutów. W drodze eliminacji, osiem najlepszych drużyn wzięło udział w grze finałowej.
Trzecie miejsce zajęła drużyna z Komisji Zakładowej z Aluprof w składzie: Adamus Magdalena, Bakalarski Marcin, Wojciech Mateusz, Ulatowski Kamil uzyskując w finale 478 punktów.

Drugie miejsce zajęła drużyna z Komisji Zakładowej Nemak w składzie: Bartoszewski Paweł, Balcerak Bogdan, Miłoń Paweł, Horecki Dariusz uzyskując 504 punkty.

Natomiast pierwsze miejsce zajęła drużyna z Komisji Zakładowej Hutchinson w składzie: Żukowski Adrian, Kozieł Sandra, Kozieł Rafał, Sztaliński Sławomir. Zwycięscy uzyskali 710 punktów.
Puchary zwycięzcom wręczył przewodniczący Zarządu Regionu Podbeskidzie Marcin Tyrna.

Były to pierwsze w bieżącym roku zawody, organizowane przez nasz Region. Następne to zawody strzeleckie, które rozegramy 23 marca br.

Wszystkich członków Związku serdecznie zapraszamy!