Solidarność Podbeskidzie Jubileusz 40-lecia powstania NSZZ „Solidarność” w Oświęcimiu

Jubileusz 40-lecia powstania NSZZ „Solidarność” w Oświęcimiu

Region Podbeskidzie NSZZ „Solidarność” O/Oświęcim zaprasza wszystkich działaczy, związkowców i sympatyków Związku do wzięcia udziału we Mszy Świętej, która zostanie odprawiona z okazji jubileuszu 40-lecia powstania NSZZ „Solidarność” w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Oświęcimiu – dnia 31 sierpnia 2020 r. o godz. 18:00.

Po Mszy nastąpi złożenie kwiatów pod pamiątkową tablicą, ufundowaną przez „Solidarność” Ziemi Oświęcimskiej w dniu 31 sierpnia 2000 r. z okazji 20. rocznicy powstania NSZZ „Solidarność”.

Ze względu na sytuację związaną z koronawirusem, wszyscy przebywający w kościele, z wyjątkiem sprawujących liturgię – muszą mieć maseczki. Bardzo prosimy o przestrzeganie tej zasady.

Joanna Czerwik
Koordynator O. Oświęcim