Solidarność Podbeskidzie Zapraszamy na rajd!

Zapraszamy na rajd!

W sobotę 7 września odbędzie się tradycyjny doroczny Ogólnopolski Rajd „Solidarności”. Tym razem wszystkie rajdowe trasy prowadzić będą na Wielką Raczę w Beskidzie Żywieckim. Serdecznie zapraszamy!

rajd 2019Organizatorem rajdu jest – tradycyjnie – „Solidarność” Regionu Podbeskidzie wraz z Komisją Krajową naszego związku. Uczestnicy rajdu rywalizować będą w kategoriach – najliczniejsza reprezentacja zakładowej organizacji związkowej i najdłuższa pokonana trasa (udokumentowana np. stemplami ze schronisk). Nagrodami będą Puchary Przewodniczącego Zarządu Regionu i Przewodniczącego Komisji Krajowej.

Dodatkowych informacji udziela i zgłoszenia przyjmuje główny organizator rajdu – wiceprzewodniczący ZR Andrzej Madyda (tel. 603 769 965).

Koszt uczestnictwa – 30 zł od osoby (posiłek)

Zgłoszenia uczestników – do 30 sierpnia br. włącznie.

Serdecznie zapraszamy!

Plakat do pobrania TUTAJ