Solidarność Podbeskidzie Spotkanie w 34. rocznicę strajku

Spotkanie w 34. rocznicę strajku

strajk solidarnosćMija 34. rocznica zwycięskiego zakończenia strajku generalnego podbeskidzkiej „Solidarności”. Z tej okazji, zgodnie z wieloletnią tradycją, odbędzie się uroczyste spotkanie dawnych i obecnych działaczy związkowych, w tym uczestników tamtego protestu. Spotkanie to odbędzie się w sobotę, 7 lutego 2015 roku o godz. 16.00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Żywcu (ul. Sienkiewicza 19). Swój udział zapowiedzieli m.in. biskup senior Tadeusz Rakoczy oraz przewodniczący Komisji Krajowej Piotr Duda. W programie spotkania jest między innymi uroczystość wręczenia tytułu „Związkowiec Roku” oraz dyplomów „Zasłużony dla podbeskidzkiej Solidarności”. Będzie też okolicznościowy wykład, koncert, a spotkanie zakończy drobny poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy!