Solidarność Podbeskidzie Spotkanie związkowców z Przemysławem Drabkiem

Spotkanie związkowców z Przemysławem Drabkiem

W dniu dzisiejszym w siedzibie Zarządu Regionu odbyło się spotkanie  kandydata na Prezydenta Bielska-Białej Przemysława Drabka z przewodniczącymi organizacji związkowych NSZZ „Solidarność” reprezentujących jednostki budżetowe miasta.
W trakcie spotkania związkowcy mieli możliwość przedstawienia kandydatowi problemów, z jakimi spotykają się w swoich zakładach pracy. Przemysław Drabek zapoznał się również z pomysłami na rozwój i działalność tych jednostek.
24 września br. zostało podpisane porozumienie związkowców z kandydatem PiS na Prezydenta Bielska-Białej Przemysławem Drabkiem, w którym zobowiązał się on do realizacji rządowych programów społecznych popieranych przez „Solidarność” oraz wspierania spraw pracowniczych w bielskich zakładach pracy, a zwłaszcza w instytucjach i spółkach należących do samorządu.
Mamy nadzieję, że takie spotkania będą odbywały się cyklicznie.