Bogumił Nowicki wybrany na przewodniczącego OM NSZZ „S” Pracowników Poczty Polskiej

• piątek, 12 Maja 2023
  • Branże

fot. M. Żegliński

11 maja podczas Międzyzakładowego Zebrania Delegatów Organizacji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Poczty Polskiej wybrano na kolejną kadencję przewodniczącego Bogumiła Nowickiego.

Bogumił Nowicki pełnił tę funkcję także w poprzedniej kadencji.

Wspólna praca dla dobra Poczty

Gratulacje przewodniczącemu złożył m.in. wiceprezes Poczty Polskiej SA Andrzej Bodziony.

„Pragnę serdecznie pogratulować Panu Przewodniczącemu wyboru, a także podziękować za dotychczasowe, wieloletnie kierowanie związkiem. Osobiście dziękuję też za nieocenione wsparcie, rady i dzielenie się ogromnym doświadczeniem oraz za okazywane mi zaufanie” – napisał za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Życzył także, by nowa kadencja była owocna. „Wspólnie będziemy pracować dla dobra Poczty i Pocztowców” – zapewnił.

Bogumił Nowicki z kolei kilka dni temu w rozmowie z „TS” zapewnił, że zaraz po wyborze nowych władz organizacji Związek zajmie się m.in. negocjacjami z Zarządem Poczty dotyczącymi ewentualnego zmniejszenia etatów w spółce.

źródło: tysol.pl