Wybory w organizacjach związkowych w Regionie Warmińsko-Mazurski

• czwartek, 30 Marca 2023
  • Regiony

fot. Region Warmińsko-Mazurski NSZZ „Solidarność”

Jutro upływa termin wyboru władz w podstawowych jednostkach organizacyjnych Solidarności. Związkowcy wybrali już swoje władze w największych organizacjach w Regionie Warmińsko-Mazurskim.

We wtorek, 28 marca delegaci w Michelin Polska ponownie zaufali i wybrali na przewodniczącego Organizacji Roberta Tracewskiego. Robert w mijającej kadencji jest członkiem Prezydium Zarządu Regionu oraz delegatem na Krajowy Zjazd Delegatów. Wybrano również 18 osobową komisję zakładową oraz 7 delegatów na WZD Regionu, a także 4 delegatów na WZD Sekcji.

Z kolei wczoraj nową przewodniczącą Międzyzakładowej Organizacji Związkowej Pracowników Oświaty w Olsztynie została Elżbieta Szydlik, dotychczasowa zastępczyni Bożeny Kowalskiej.

Kilka dni wcześniej, jak już informowaliśmy, Organizacja Zakładowa „Solidarność” w IKEA Lubawa wybrała na przewodniczącego ponownie Dariusza Kawkę.

Region Warmińsko-Mazurski NSZZ „Solidarność”