Wybory władz OZ w KGHM Polska Miedź S.A. Centrala

• poniedziałek, 13 Lutego 2023
  • Branże

Trwają wybory w organizacjach zakładowych NSZZ „Solidarność” na kadencję 2023-2028. W Regionie Zagłębie Miedziowe wybrano władze OZ w KGHM Polska Miedź S.A. Centrala oraz w OZ Pracowników Oświaty i Wychowania w Chojnowie.
Od 1 listopada 2022 r. do 31 marca br. odbywają się wybory władz podstawowych jednostek organizacyjnych Związku, delegatów na walne zebranie delegatów regionu, delegatów na walne zebranie branżowej jednostki organizacyjnej Związku, w tym delegatów na walne zebranie krajowej jednostki branżowej Związku lub kongres krajowego sekretariatu branżowego.
Wybory władz OZ w KGHM Polska Miedź S.A. Centrala
10 lutego 2023 roku odbyły się wybory władz Organizacji Zakładowej NSZZ „Solidarność w KGHM Polska Miedź S.A. Centrala. Przewodniczącym Komisji Zakładowej wybrany został Jarosław Ziemkiewicz.
W skład Komisji Zakładowej weszli: Anna Chudzio, Wojciech Drabczyk, Renata Łuczyńska, Agnieszka Mrózek, Agnieszka Ryżewska i Jarosław Skulski.
Z kolei przewodniczącą Zakładowej Komisji Rewizyjnej została Karolina Janiak-Krzpiet. Pozostali wybrani członkowie tej komisji to: Krzysztof Kulpa, Anna Pająk oraz Wojciech Balcerzak.
Delegatami na Walne Zebranie Delegatów Regionu Zagłębie Miedziowe NSZZ „Solidarność” zostali Renata Łuczyńska i Jarosław Ziemkieiwcz.
Regionalną Komisję Wyborczą reprezentował Bartosz Budziak.
Wybory władz w OZ Pracowników Oświaty i Wychowania w Chojnowie
Dzień wcześniej, 9 lutego 2023 roku odbyły się także wybory władz Organizacji Zakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Chojnowie, gdzie przewodniczącym Komisji Zakładowej wybrany został Artur Tomala.
W skład Komisji Zakładowej weszli: Adam Bielecki, Zbigniew Koropacki i Radosław Kupczyński.
Do Zakładowej Komisji Rewizyjnej zostali wybrani Agata Pluskota, Małgorzata Rzeźnik-Wójtowicz, Marzena Rudzka-Kupczyńska oraz Beata Mrozińska.
Regionalną Komisję Wyborczą reprezentował Jacek Dziuba.
www.tysol.pl