Wybory związkowe w Pol-Miedź Trans, Rileta i Spółdzielni Mieszkaniowej „Piekary”

• poniedziałek, 06 Lutego 2023
  • Branże

Wybory władz OM NSZZ „Solidarnośc” w Pol-Miedź Trans / fot. Region Zagłębie Miedziowe NSZZ "Solidarność"

Wybory władz OM NSZZ „Solidarnośc” w Pol-Miedź Trans / fot. Region Zagłębie Miedziowe NSZZ „Solidarność”

Na początku lutego w Regionie Zagłębie Miedziowe NSZZ „Solidarność” odbyły się wybory w trzech organizacjach związkowych: Pol-Miedź Trans w Lubinie, Rileta Sp. z o.o. w Legnicy, Spółdzielna Mieszkaniowa „Piekary”.
Wybory w Pol-Miedź Trans w Lubinie
W dniu 3 lutego br. odbyły się wybory władz Organizacji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność w Pol-Miedź Trans w Lubinie.
Przewodniczącym Komisji Międzyzakładowej wybrany został Przemysław Darowski.
W skład Komisji Międzyzakładowej weszli: Renata Mokrzycka, Adam Popiwczak, Tadeusz Głąb, Mirosław Ałdaś, Tomasz Miś, Iwona Dąbek, Tomasz Zatoń, Adam Sikora.
Do Zakładowej Komisji Rewizyjnej zostali wybrani: Adam Konik (przewodniczący), Ewelina Herbut, Karol Gajewski, Paulina Michałowicz. Regionalną Komisji Wyborczą reprezentował Bartosz Budziak.
Wybory w Rileta Sp. z o.o. w Legnicy
Tego samego dnia, odbyły się również wybory władz Organizacji Zakładowej NSZZ „Solidarność w Rileta Sp. z o.o. w Legnicy.
Przewodniczącą Komisji Zakładowej wybrana została Barbara Hanysz.
W skład Komisji Zakładowej weszły:  Iwona Skulimowska, Angelika Stępień, Jadwiga Wiaderek.
Do Zakładowej Komisji Rewizyjnej zostały wybrane: Ewa Adamów, Małgorzata Mielniczuk, Edyta Obora, Anna Pruś. Regionalną Komisję Wyborczą reprezentowała Ewa Kosiorowska.
Wybory władz OZ w Spółdzielni Mieszkaniowej „Piekary”
Natomiast dzień wcześniej, 2 lutego odbyły się wybory władz Organizacji Zakładowej NSZZ „Solidarność w Spółdzielni Mieszkaniowej „Piekary”.
Przewodniczącym Komisji Zakładowej wybrany został  Zbigniew Kaczmarek.
W skład Komisji Zakładowej weszli:  Andrzej Pawlicki, Grażyna Torończak, Grzegorz Przybyła, Krzysztof Witkowki
Do Zakładowej Komisji Rewizyjnej zostali wybrani: Krzysztof Wierzbicki, Dorota Podsiedlik, Dariusz Podsiedlik, Dorota Kulesza. Regionalną Komisję Wyborczą reprezentował Jacek Dziuba.
www.solidarnosc.org.pl/legnica