Zawody wędkarskie o puchar przewodniczącego Regionu Ziemia Sandomierska

• środa, 05 Października 2022
  • Regiony

1 października odbyły się I Zawody Wędkarskie na łowisku w Grębowie “Przystanek Stawy”. W zawodach uczestniczyło 21 członków związku z organizacji: MOZ Huty Stalowa Wola, Państwowej Powiatowej Komendy Straży Pożarnej w Nisku, Federal Mogul Gorzyce, Cementowni Ożarów, Huty Stali Jakościowej w Stalowej Woli, Pracowników Regionu.
Zwycięzcą został Tomasz Wąsik z Cementowni Ożarów, który złowił 4 ryby o wadze 9,74 kg.
2 miejsce zajął Janusz Trafidło z Huty Stalowa Wola, który złowił karpia o wadze 7,46 kg.
3 miejsce zajął Łukasz Padowski ze Straży Pożarnej w Nisku, który złowił jesiotra o wadze 7,14 kg i długości 97 cm, a zarazem zdobył puchar za najdłuższą rybę.
Zwycięzcy z rąk Przewodniczącego Regionu Andrzeja Kaczmarka otrzymali pamiątkowe puchary i albumy 40 lecia Solidarności.
Organizacji zawodów i sędziowania podjęli się zwiazkowcy z Huty Stalowa Wola z Przewodniczącym MOZ Witoldem Sieczkosiem.
Zawody zakończyły się wspólnym gorącym posiłkiem i deklaracją, że w przyszłym roku takie zawody powinny być kontynuowane.
Region Ziemia Sandomierska